VI Wojewódzka Scena Prezentacji Nauczycieli i Uczniów w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie- rok szkolny 2006/2007!

Szkolne Koło Teatralne "Maska" po raz kolejny uczestniczyło w VI Wojewódzkiej Scenie Prezentacji Nauczycieli i Uczniów  w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie.

W tym dniu cała trzynastka uczestniczyła, po raz kolejny, w VI wojewudzkiej Scenie prezentacji nauczycieli i uczniów w siedzibie zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszecinie.Przygotowując siędo Sceny Prezentacji dzieci brały udział w licznych próbach.Nasi artyści wytrwale i z wielkimi zaangarzowaniem pracowali,przygotowali przedstawienie teatralne pt. "Jak wiedźma Zula po świecie hula", które zaprezentowali na Wojewódzkiej Scenie Prezentoacji.Młodym aktorom wydarzenia sprawił wiele satysfakcji i radości.