Święto Szkoły- rok szkolny 2010/2011!

W sobotnie popołudnie 18 grudnia do naszej szkoły schodziły się dzieci wraz ze swoimi rodzicami, aby wziąć udział w Święcie Szkoły.

Przygotowania do świątecznego festynu trwały już od dłuższego czasu. Uczniowie wykonywali stroiki i mnóstwo innych świątecznych ozdób. Oprócz tego przygotowali się do koncertu pastprałek i kolęd oraz konkursu świątecznego "Choinka moich marzeń". Odbywały się kolejne próby jasełek bożonarodzeniowych, w wykonaniu uczniów Szkolnego Koła Teatralnego "Maska" oraz chóru szkolnego.

Dla wszystkich przygotowano kawiarenkę, w któej można było nabyć pyszne ciasto i napoje,a w dwóch salach przygotowano sklepik ze świątecznymi stroikami oraz loterię fantową. Festyn zakończył się blisko godzinnym przedstawieniem jasełkowym.

R.Flakus