Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4-6

W dniu 15 czerwca br. uczniowie naszej szkoły: Natalia Bęczkowska, Remigiusz Flakus i Alicja Wysocka pod opieką pani Wiesławy Chojnackiej pojechali na Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4-6. Konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową w Psarach. Wzięły w nim udział Szkoły Podstawowe z Boronowa, Koszęcina, Lubszy, Kamienicy, Ligoty Wożnickiej, Psar i Woźnik.

W kategorii dla uczestników indywidualnych zwycięzcą  I miejsca - mistrzem ortografii został Remigiusz Flakus. Wyróżnienie otrzymała Alicja Wysocka.

W kategorii dla szkół I miejsce zdobyła nasza szkoła, którą godnie reprezentowali uczniowie: Remigiusz Flakus, Alicja Wysocka i Natalia Bęczkowska.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie mgr Wiesława Chojnacka i mgr Agnieszka Tyka.