Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

W dniach 28 i 29 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012r. W  pierwszym dniu nastąpiło podsumowanie projektu ,,Popołudnia w szkole''. Uczniowie prezentowali swój wkład i zaangażowanie w pracę na zajęciach pozalekcyjnych. Otrzymali dyplomy i nagrody za aktywną pracę na rzecz organizacji i zajęć pozalekcyjnych w szkole. Poczet sztandarowy, Alicja Wysocka, Remigiusz Flakus,  Monika Michalska, uroczyście przekazał sztandar klasom V, Marzenie Danielczyk, Pawłowi Mośnemu, Roksanie Gawlik. Uczestniczyliśmy również w mszy świętej. Drugiego dnia nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw, dypomów wzorowego ucznia  i nagród. Tytuł najlepszego ucznia roku otrzymał Remigiusz Flakus, najlepszego sportowca Błażej Stawski, a puchar Fair Play Kamil Sośniak. Uczniowie klas VI pożegnali panią Dyrektor, nauczycieli, pracowników obsługi oraz młodszych kolegów prezentując uroczystą akademię z kartami wspomnień, przygotowaną pod kierunkiem wychowawców mgr Agnieszki Tyki i mgr Krzysztofa Fabiańczyka.

Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji !!!