,,Anioł pasterzom mówił..."- występ w kościele św. Katarzyny w Woźnikach - styczeń 2013

"ANIOŁ PASTERZOM MÓWIŁ..."

Uczniowie koła teatralnego „Maska” i klasy IIIa Szkoły Podstawowej w Woźnikach wystawili „Jasełka Bożonarodzeniowe”

w dniu 27 stycznia 2013 roku w kościele parafialnym w Woźnikach w ramach nieszporów.

Przedstawienie wykonane przez młodych artystów dostarczyło wiele radości i wzruszeń, o czym świadczyły gromkie brawa.

Grupa występujących aktorów to: Kamila Cuber, Martyna Cugowska, Weronika Kruz, Jeremiasz Flakus, Oliwia Tyka, Kinga Szyja, Marzena Danielczyk, Weronika Cuglowska, Julia Chojnacka, Kamila Borszcz, Karolina Szyja, Sandra Klyta, Dominika Badyla, Jan Jaros, Martyna Zgadło, Agata Mierzwa, Kacper Kaczmarczyk, Maja Kawalec, Amelia Kucharczyk, Marta Ledwoń, Kacper Pielot i Seweryn Pytel.

Uczniowie wystąpili również przed publicznością szkolną podczas obchodów Święta Szkoły w dniu 15.12.2012 roku oraz spotkania opłatkowego w dniu 21 grudnia 2012 roku w Szkole Podstawowej w Woźnikach.

Występy uczniów cieszyły się powodzeniem i uznaniem wśród zgromadzonej publiczności.