Dzień Samorządności 2013

Dzień Samorzadności jest też nazywany w naszej szkole Dniem Wiosny a to dlatego,że w ty dniu wszyscy uczniowie i nauczyciele ubieraja się na zielono czyli wiosennie. Tegoroczne świętowanie rozpoczęliśmy wystepem Weroniki Cuglowskiej, która zaprezentowała wiersz pt."Wiosna". Następnie swoje zdolności myzyczne zaprezentowali podczas koncertu skrzypcowego i fortepianowego uczniowie :Domoinika Mośny, Paweł Mośny oraz Robert Maruszczyk. To jednak nie był jeszcze koniec wystepów artystycznych ponieważ kolejne grupy przedstawiły wspaniałe układy taneczne do znanych i lubianych przegojów, co wszystkich wprawilo w dyskotekowy nastrój.Po tych tanecznych rytmach przyszedł czas na konkurencje sportowe. Rywalizowały klasy w dwóch kategoriach wiekowych - klasy II-III oraz IV-VI. W pierwszej kategorii dziewczynki miały za zadanie trafić jak największą ilość razy woreczkiem do obręczy hula - hop a chłopcy rywalizowali w wyścigach krabów. w kategorii klas starszych zarówno dziewczyny jak i cłopcy rownież rzucali piłka do kosza.

Oto wyniki:

klasy II - III