IX Gminny Konkurs Plastyczny ,,KOLOROWE ŚWIĘTA WIELKANOCNE - kwiecień 2013

KOLOROWE ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Rozstrzygnięto  IX Gminny Konkurs Plastyczny "Kolorowe Święta Wielkanocne" organizowany przez Szkołę Podstawową im. Józefa Lompy w Woźnikach. Pragnę podziękować wszystkim, którzy nadesłali swoje prace plastyczne oraz zaangażowanym nauczycielom. Wiele uznania należy się zdolnym, młodym artystom, którzy zastosowali wiele różnorodnych technik plastycznych wykonując piękne wielkanocne prace konkursowe.

Spośród nadesłanych prac plastycznych jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria klas 0 - III

I –   Weronika Walenta – Szkoła Podstawowa w Kamienicy

II  – Wiktoria Garnczarek – Szkoła Podstawowa w Kamienicy

III – Radosław Jaros – Szkoła Podstawowa  w Woźnikach

Kategoria klas IV – VI

I – Agata Kita - Szkoła Podstawowa w Psarach

II – Weronika Syguda -  Szkoła  Podstawowa w Psarach

III  – Natalia Zok – Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Laureatom konkursu wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Szkoła uczestnicząca w konkursie otrzymała dyplom – podziękowanie.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie za rok - już X Gminny Konkurs Plastyczny Kolorowe Święta Wielkanocne.