Dzień Edukacji Narodowej Ślubowanie Pierwszoklasistów

W dniu 14 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie Pierwszoklasistów. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali część artystyczną, podczas której recytowali wierszyki oraz śpiewali piosenki. Następnie po złożeniu przysięgi, uroczyście zostali pasowani przez Panią Dyrektor na członków społeczności szkolnej. Panie wychowawczynie: mgr Nina Wolska oraz mgr Justyna Kluza przekazały dyplomy oraz słowa gratulacji. Kolejnym punktem uroczystości były życzenia składane Pani Dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz wręczanie laurek. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor przyłączając sie do życzeń i jeszcze raz gratulując pierwszoklasistom.