O projekcie PO WER

Od 31 grudnia 2014 do 30 grudnia 2016 nasza szkoła uczestniczy w  projekcie „Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej” realizowanym  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  poprzez projekt „ Europejskie doskonalenie nauczycieli drogą do sukcesu naszej szkoły”.

Projekt  ma podnieść jakość oraz atrakcyjność kształcenia i doskonalenia zawodowego grona pedagogicznego przez dofinansowanie różnych form podnoszenia kwalifikacji zawodowych za granicą oraz stworzenie profesjonalnych struktur organizowania mobilności ponadnarodowej w instytucjach. W ramach projektu 11 nauczycieli wyjedzie na doskonalenie zawodowe na Maltę , do Szkocji i Irlandii. O wszystkich wyjazdach i co z nich wyniknie będziemy na bieżąco informować na stronach naszej Szkolnej Strony.