Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wydarzenia

Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia to święto Naszej Planety, obchodzone na całym świecie. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest "Działanie na rzecz klimatu".

Akademia z okazji Święta Patrona Szkoły Józefa Lompy

Klasy 7a i 7b wraz z wychowawczyniami Darią Płaszczymąką i Katarzyną Kaczmarczyk - Mośny zapraszają na akademię w formie zdalnej

Szkolny Dzień Kolorowych Skarpet

21 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa. Jego celem jest zwiększanie świadomości na temat zespołu Downa. Ludzie z tą chorobą wciąż mają problemy z akceptacją otoczenia, mają utrudniony dostęp do edukacji i trudniej znajdują pracę. Budowanie...

Powitanie Wiosny!

Powitanie wiosny to w naszej szkole wieloletnia tradycja, dlatego dzisiaj wszyscy uczniowie wspólnie przywitali tę wyczekiwaną porę roku.

Czy wiesz gdzie ukryła się liczba π?

Z okazji przypadającego na 14 marca Dnia Liczby π nasi nasi uczniowie realizują projekt informatyczno-techniczny "Gdzie ukryła się liczba π ?"

Przedstawienie teatralne dla klas I-III

W piątek 12 marca 2021r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w mini przedstawieniu teatralnym o małych świnkach.

Zajęcia z kodowania w klasie 1a:)

Uczniowie klasy 1a, prowadzonej przez Panią mgr Justynę Kluzę, mieli dziś wielka frajdę w związku z ZAJĘCIAMI Z KODOWANIA.

Przygotowania do wiosny w klasie 2b:)

Także w klasie 2b, prowadzonej przez Panią mgr Magdalenę Nowak, przygotowania do wiosny idą pełną parą!

Ogród kwiatowy w klasie 2a:)

Uczniowie klasy 2a, prowadzonej przez Panią mgr Aleksandrę Jarząbek-Bułę, założyli dziś klasowy ogródek.