XIV edycja WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU NA MAŁĄ FORMĘ TEATRALNĄ O CHARAKTERZE PROFILAKTYCZNYM "PROFORMA"-2022/2023!

30 listopada 2022 r. w katowickim Pałacu Młodzieży odbyła się XIV edycja WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU NA MAŁĄ FORMĘ TEATRALNĄ O CHARAKTERZE PROFILAKTYCZNYM "PROFORMA".
Tematyka spektakli przygotowanych przez młodzież dotyczyła promowania zdrowego stylu życia, bez nałogów, używek oraz e-uzależnień. Promowano również konstruktywne rozwiązywanie konfliktów i aktywność fizyczną.
Organizatorem wydarzenia było Kuratorium Oświaty w Katowicach.
Naszą szkołę reprezentowali: Jan Bazan, Klaudia Nawrotek i Paweł Sapiela w przedstawieniu w gwarze śląskiej "Żyj zdrowo i kolorowo".
Uczniów przygotowywały Panie: Renata Flakus i Justyna Kaczmarczyk.
Ze względu na dużą ilość grup teatralnych, ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w ciągu dwóch tygodni. Z niecierpliwością czekamy!

Fot. Materiały własne