Konkursy ogólnopolskie i wojewódzkie

I Powiatowy Konkurs Poetycki "Liryczny Boronów 2021

19 listopada 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Boronowie odbyło się wręczenie nagród laureatom I Powiatowego Konkursu Poetyckiego "Liryczny Boronów 2021".

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII - rok szkolny 2020/2021

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasz UCZEŃ klasy 8a PIOTR SZATAN został LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII.

Uczennica klasy 1a INGA PLICZKO została LAUREATKĄ XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”, zajmując II miejsce w Etapie Wojewódzkim wspomnianego konkursu.

WOJEWÓDZKI KONKURS REGIONALNy POEZJI, GWARY I PIOSENKI ŚLĄSKIEJ „LUBI MI SIĘ TU… MIESZKAĆ”

Uczennica klasy 6a - Blanka Kazimierczyk - została laureatką WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU REGIONALNEGO POEZJI, GWARY I PIOSENKI ŚLĄSKIEJ „LUBI MI SIĘ TU… MIESZKAĆ” dla uczniów szkół podstawowych i zajęła I MIEJSCE w kategorii: śpiewanie piosenek śląskich.