Konkursy ogólnopolskie i wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Let's High 5

Z ogromną radością donosimy, iż Bartosz Mierzwa został laureatem I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego Let's High 5.
 

X Interaktywny Konkurs Matematyczny "Maks"- rok szkolny 2020/2021

Znamy już wyniki konkursu i możemy się pochwalić, że dwaj nasi uczniowie Igor Pełka z klasy szóstej oraz Piotr Szatan z klasy ósmej osiągając wysoki wynik w województwie zostali wyróżnieni w konkursie. Piotr Szatan w kategorii klas ósmych zajął 2 miejsce w województwie, 32 w...

Koduj z Gigantami

W ramach ogólnopolskiego konkursu Koduj z Gigantami pt. "Bezpieczeństwo w Internecie" został przeprowadzony wewnętrzny, szkolny konkurs na stworzenie projektu programistycznego, wykonanego w programie Scratch (gra lub animacja). 

Konkurs ogólnopolski "Zakodowane Święta z eTwinning"

Naszą szkołe reprezentuje praca uczennicy klasy 7b Anny Zaręby, której praca zwyciężyła w konkursie szkolnym. Gratulacje:)

Konkurs ,,1 września 1939 w kadrze młodych”- rok szkolny 2018/2019

Ogromny sukces naszej uczennicy z klasy 7a! Weronika Kruz zajęła I miejsce w konkursie na szkolny film amatorski z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

VII Interaktywny Konkurs Matematyczny "Maks"- rok szkolny 2018/2019

7 marca 2019r. po raz kolejny nasi uczniowie przystąpili do interaktywnego konkursu matematycznego,  w którym zajęli znaczące miejsca. Piotr Szatan, uczeń klasy 6a zajął I miejsce w województwie, tym samym uzyskując 9 miejsce w kraju. Kolejny uczeń ze znakomitym wynikiem to Cyprian...

NA GÓRĘ