Uczennica klasy 1a INGA PLICZKO została LAUREATKĄ XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”, zajmując II miejsce w Etapie Wojewódzkim wspomnianego konkursu.

W czwartek 10 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród Laureatom. Nasza Inga przygotowała bajecznie piękną pracę konkursową, która została doceniona przez Jury. Inga otrzymala dyplom i piękne nagrody.
Honorowy Patronat nad Konkursem sprawował Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a wsparcia organizacyjnego udzielili: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Hasło jedenastej edycji konkursu nawiązywało do 30-letniej działalności prewencyjnej KRUS. Celem działania kierowanego do uczniów było promowanie pozytywnych zachowań związanych z przebywaniem i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.
Serdecznie gratulujemy Indze i jej Rodzicom!
BRAWO!
????????️????????????????️????????????????️????????????????️????????