WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII - rok szkolny 2020/2021

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasz UCZEŃ klasy 8a PIOTR SZATAN został LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII.

W środę 2 czerwca 2021 nasz ósmoklasista wraz z Rodzicami brał udział w uroczystym wręczeniu Listu Gratulacyjnego w Kuratorium Oświaty w Katowicach - w Delegaturze w Częstochowie.
Dumna Mama Piotra przekazała nam słowa, które Piotr usłyszał z ust Pani Wizytator a mianowicie "Serdeczne podziękowania i gratulacje dla nauczyciela przygotowującego do konkursu, za mobilizację i wspieranie ucznia szczególnie teraz w tych trudnych dla nich czasach i za wspaniały sukces również dla szkoły".
Serdecznie gratulujemy Piotrowi i jego Rodzicom a także nauczycielowi geografii, Pani mgr Marzenie Imiołczyk.
????????????????????????????????????????????????????????????????