WIELKANOC - MALOWANE ŚWIĘTA

to pora tak radosna!

Pełna pisanek kolorowych

i prezentów zajączkowych.

Na stole bazie, cukrowy baranek

i mnóstwo wody w dyngusowy poranek.

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy przedstawienie poświęcone tradycjom wielkanocnym pt. MALOWANE ŚWIĘTA, które zaprezentowaliśmy przed społecznością szkolną. Ubraliśmy  się stosownie do swojej roli oraz przynieśliśmy wiele rekwizytów, które przybliżyły wszystkim nadchodzące święta. Nasi dyngusiarze zaopatrzyli się w sikawki z wodą i pokazali jak wygląda ŚMIGUS - DYNGUS. W klasie, wśród wielu świątecznych ozdób, które sami zrobiliśmy, częstowaliśmy się smacznymi babeczkami i składaliśmy sobie życzenia. Było smacznie i miło! Dziękujemy rodzicom za pyszny poczęstunek.

Wraz z wychowawczynią życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, SPĘDZONYCH WŚRÓD NAJBLIŻSZYCH.