UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W piątek 23. czerwca wraz z innymi uczniami i pracownikami Szkoły pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017.

"Pożegnania nadszedł czas..."

Wszystko co dobre, szybko się kończy! W piątek 23. czerwca pożegnaliśmy z uczniami, Rodzicami i Nauczycielami rok szkolny 2016/2017.

Rano wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Świętej, sprawowanej w naszej intencji. Później przemaszerowaliśmy za sztandarem do Szkoły, gdzie flaga została podniesiona na maszt.

Wzięliśmy udział w akademii, podczas której zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów oraz dyplomy, podsumowujące wkład i zaangażowanie w rozmaite przedsięwzięcia.

Następnie przeszliśmy do klasy. Tam otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i kotyliony. Podziękowaliśmy sobie za wspólnie spędzony rok, pożegnaliśmy się i ... już mogliśmy świętować rozpoczęcie WAKACJI!

Wszystkim uczniom, Nauczycielom, pracownikom Szkoły oraz Rodzicom życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji, wielu niezapomnianych wrażeń i duuużo słońca. Obyśmy wszyscy wrócili do Szkoły cali i zdrowi.

Do zobaczenia we wrześniu!

Uczniowie klasy I wraz z Wychowawczynią, p.Magdaleną Nowak

Podobny obraz