Trzecioklasiści

Był plecak na plecach i były walizki,
a teraz wakacje skończone.
Tornistry i teczki czekają na wszystkich
i zaraz zawoła dzwonek.

Rozpoczynamy Rok Szkolny 2020/20021.
Jesteśmy już w trzeciej klasie. Nie widzieliśmy się od marca. Dzisiaj spotykamy się w zupełnie innych warunkach niż rok temu. Musimy przestrzeagć wielu nowych zasad m.in. nosić maseczki, zachowywać dystans, pamiętać o dezynfekcji.
Rozpoczynający się rok szkolny niesie wiele zmian w naszej szkole. Pani Dyrektor Akdona Hryciuk żegna się z uczniami i nauczycielami i odchodzi na emeryturę. Będziemy się jeszcze z nią spotykali, gdyż będzie  w nadchodzącym roku pracowała w szkole przez kilka godzin tygodniowo.
Dzisiaj mamy zaszczyt poznać nową Panią Dyrektor. Jest nią pani Liliana Lakomy-Brząkała. Powołano też wicedyrektora szkoły, a została nim pani Renata Flakus.
W naszej klasie też zmiana. Nasza koleżanka Anita Lis przeprowadziła się do Ligoty i teraz tam będzie chodziła do szkoły.