Outdoor Classroom Day 2020

Międzynarodowa akcja Outdoor Classroom Day, która przypadała na 5 listopada już za nami. Jak zawsze uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami aktywnie uczestniczą w realizacji jej misji, aby ludzie zrozumieli, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest równie ważne dla rozwoju dzieci, jak nauka czytania i pisania.

Niestety obecna sytuacja w kraju, jak i na całym świecie ograniczyła obchody. Jednak my się nie poddajemy i dziękujemy za zaangażowanie najmłodszych klas 1-3 wraz z wychowawcami oraz pani Agnieszce Tyce, która przeprowadziła cudowną akcję z książką w tle. O szczególach w zakładce Biblioteka Szkolna.

Nauka poza klasą w spektakularny sposób angażuje i ekscytuje dzieci, jest kluczem do poprawy zdrowia, samopoczucia i szczęścia dzieci, dlatego też nie tylko dwa razy w roku w ramach akcji, ale przez cały rok szkolny, aktywnie realizujemy założenia  Outdoor  Classroom Day.