Wycieczka klasy 7 b i 7 c do Częstochowy

18 października uczniowie klasy 7 b i 7c pod opieką pań wychowawczyń: Marty Opiełki i Agnieszki Tyki oraz pani Bogusława Słocińskiejudali się na wycieczkę do Częstochowy.

18 października uczniowie klasy 7 b i 7c pod opieką pań wychowawczyń: Marty Opiełki i Agnieszki Tyki oraz pani Bogusława Słocińskiej udali się na wycieczkę do Częstochowy. Najpierw odwiedzili Park Trampolin "Stacja Grawitacja". Czas w tym miejscu upłynął na spontanicznej zabawie, zdrowym wysiłku fizycznym i w radosnej atmosferze. W tym dniu uczniowie obejrzeli też film pt. "Jak rozmawiać z psem?". Obraz skłaniał do refleksji nie tylko nad naszym sposobem traktowania czworonogów, ale także nad siłą przyjaźni i nad właściwym korzystaniem z nowoczesnych technologii. Jak przystało na prawdziwie ciekawych świata siódmoklasistów, w drodze powrotnej już planowali następną wycieczkę :)

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku  :)