Spektakl Wrocławskiego Teatru Edukacji In-Art w Częstochowie pod tytułem " Czarodziejski ołówek"- klasy I-III

W środę 9 marca 2022r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spektaklu teatralnym wystawionym przez Wrocławski Teatr Edukacji In-Art pod tytułem " Czarodziejski ołówek". Przedstawienie wystawiano w Akademickim Centrum Kultury, na scenie Klubu Politechnik w Częstochowie.
Aktorzy zaprosili najmłodszych na niezwykłe przygody wesołego chłopca Michasia, który uwielbia rysować wszystko to, co go otacza. Michaś co prawda gubi zaczarowany ołówek, ale znajduje coś znacznie ważniejszego - wiarę w siebie, która dodaje mu siłę w walce z wszelkimi przeciwnościami losu.
To środowe wydarzenie było ciekawe, zabawne i angażujące nasze dzieciaki. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni i zgodnie powtarzali, że będą kontynuować swoją przygodę z kulturą.