Wycieczka klas trzecich do JuraParku w Krasiejowie- rok szkolny 2022/2023!

W poniedziałek 19 września 2022 r. klasy trzecie odwiedziły JuraPark w Krasiejowie, gdzie zabawa przeplata się z nauką a pozytywne emocje nie mają końca.

Tutaj uczniowie mieli okazję zobaczyć rekonstrukcję mezozoicznych płazów i gadów a każdy z nich był naturalnej wielkości. Tunelem czasu przenieśli się do momentu kiedy jeszcze nie istniała Ziemia. Tu zobaczyli jak powstała nasza planeta i jak kształtowało się życie na niej.

Kolejną atrakcją było Prehistoryczne Oceanarium pełne stworzeń, które do tej pory były znane tylko z bajek lub książek.

Park Nauki i Ewolucji Człowieka to kolejny punkt atrakcji. Lot w kosmos dostarczył naprawdę niesamowitych wrażeń. W parku w Krasiejowie znajduje się również jedyne na świecie muzeum paleontologiczne z czynnym stanowiskiem paleontologicznym.

Uczniowie mieli również okazję skorzystać z ogromnego placu zabaw oraz zjeść pyszne kiełbaski z grilla. Był to dzień pełen atrakcji, któremu towarzyszyło słońce i uśmiech na twarzach dzieci.