"Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej"- UKS Woźniki, rok szkolny 2022/2023!

W mroźną środę 14. grudnia 2022 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi im. Józefa Lompy w Woźnikach, odbył się "Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej" organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy. Turniej był podsumowaniem jesiennego projektu SIATKÓWKA W SZKOLE.
Z zaproszenia do udziału w turnieju skorzystały łącznie cztery szkoły podstawowe z: Woźnik, Woźnik-Ligoty Woźnickiej, Lubszy i Kamienicy.
Reprezentację z Woźnik stanowiła mieszana drużyna, składająca się z: Blanki Kazimierczyk, Zuzanny Mośny, Julii Wolkownik, Darii Churas, Mai Musik oraz Klaudiusza Jędrysika, Maksymiliana Nawary, Macieja Maksysia i Cypriana Rygoła.
W imieniu UKS dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do udziału w turnieju. Było nam niezmiernie miło Was gościć. Wszystkim drużynom dziękujemy za serdeczną, sportową atmosferę i rozgrywki w duchu fair play.
Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy pięknego występu i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Aleksandra Klabis
Krzysztof Fabiańczyk