"Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Woźniki"- 2022/2023!

W czwartek 8. grudnia 2022 roku na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Kamienicy, odbył się "Turniej Piłki Siatkoweĵ o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Woźniki".

W turnieju wzięło udział pięć drużyn z: Woźnik, Woźnik-Ligoty Woźnickiej, Lubszy, Kamienicy i Kamieńskich Młynów.
Reprezentację z Woźnik stanowiła mieszana drużyna, składająca się z: Blanki Kazimierczyk, Zuzanny Mośny, Natalii Wanat, Julii Wolkownik, Klaudiusza Jędrysika, Maksymiliana Nawary, Ivana Oliinyka i Cypriana Rygoła.
Z wielką radością informujemy, żeI miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi im. Józefa Lompy w Woźnikach. Kapitan drużyny odebrał puchar i pamiątkowy dyplom z rąk Dyrektora SP w Kamienicy, Pani Dominiki Hanulok.
Dziękujemy za zaproszenie do udziału w turnieju organizatorowi - Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Lubszeckiej. Wszystkim drużynom dziękujemy za serdeczną, sportową atmosferę i rozgrywki w duchu fair play. A już w przyszłym tygodniu zapraszamy na halę sportową do Woźnik.
Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy pięknego występu i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Fot. Materiały własne