Szkolny Dzień Czerwonej Czapy 2022/2023!

Tegoroczny Szkolny Dzień Czerwonej Czapy za nami!
Cała społeczność szkolna prezentowała się dziś wyjątkowo. Wszechobecna czerwień, czapy, czapeczki, rogi, opaski i inne atrybuty Mikołaja. A historię tego najbardziej prawdziwego świętego, mieliśmy okazję poznać dzięki przedstawieniu pt. "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem", fenomenalnie przygotowanemu przez Szkolne Koło Teatralne "Maska".
Dzieciaki miały dziś zapewnione rozmaite atrakcje. Było mikołajkowe kino i popcorn. Były również klasowe spotkania, ubieranie klasowej choinki i obdarowywanie się prezentami. Mikołaj w otoczeniu swoich niezawodnych pomocników rozdawał .
Wszyscy nasi uczniowie zostali także tradycyjnie obdarowani upominkami od Pana Burmistrza, Michała Aloszko, za co serdecznie dziękujemy!!!

Fot. Materiały własne