Realizacja Programu "Akademia Wodna" 2022/2023!

Fundacja Veolia Polska z partnerami i przy współpracy z Powiatem Tarnogórskim zrealizowała program AKADEMIA WODNA, którego celem jest racjonalna gospodarka wodą.
28 listopada 2022 r.w tarnogórskim magistracie odbyło się szkolenie dla 40 nauczycieli z 26 szkół podstawowych i średnich, z terenu Tarnowskich Gór, Miasteczka Śląskiego oraz Woźnik.
Naszym nauczycielkom, Pani Marzenie Imiołczyk oraz Darii Płaszczymące, serdecznie dziękujemy za aktywny udział w programie.
W trakcie uroczystego podsumowania projektu, każda ze szkół biorących udział w projekcie otrzymała materiały dydaktyczne do pracy z młodzieżą oraz vouchery na zbiorniki retencyjne na deszczówkę, które zostaną zamontowane na wiosnę na terenie szkół. Voucher dla naszej szkoły, odebrała Pani wicedyrektor Renata Flakus.

Fot. Materiały własne