SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH,Częstochowa 2022/2023!

Takich wieści się nie spodziewaliśmy! Wtorek, 29. listopada 2022 r., przyniósł nam piękny, szachowy sukces drużynowy!!!
W Częstochowie odbyły się SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH.
Przypominamy, że ostatnio drużyna ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi im. Józefa Lompy w Woźnikach, okazała się najlepszą szkołą rejonu tarnogórsko - lublinieckiego i zakwalifikowała się do rozgrywek wojewódzkich.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach startowało 15 drużyn z terenu województwa śląskiego. Nasza Drużyna w składzie: Emilia Ryszka, Natalia Wanat, Emilia Żylak oraz Damian Szewczyk w dniu dzisiejszym zdobyła lII miejsce!
To ogromny sukces! Naszym przezdolnym dzieciakom i dumnym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów szachowych!
Dodatkowe podziękowania ślemy pod adresem Pana Łukasza Wanata, który opiekował się dziś naszymi dzieciakami.

Fot. Łukasz Wanat