ŚLUBUJEMY!

Dzień 14 października był dla nas bardzo wyjątkowy. Zostaliśmy przyjęci do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Woźnikach.

Uroczyście ślubowaliśmy, że będziemy dobrymi uczniami oraz będziemy dbać o dobre imię naszej klasy i szkoły. Swoim wzorowym zachowaniem i nauką sprawimy radość nauczycielom i rodzicom. Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania, a nasza wychowawczyni wręczyła nam pamiątkowe dyplomy i upominki. Ślubowali również nasi rodzice, a my prosimy ich o wsparcie na dalsze szkolne lata. Śpiewaliśmy piosenki i recytowaliśmy wiersze z udziałem starszych koleżanek i kolegów- aktorów Szkolnego Koła Teatralnego "Maska", którzy wcielili się w postacie dobrej i złej wróżki z różnych krain zainteresowań. Były również życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Było również bardzo słodko- poczęstunek z rodzicami.

To była dla nas ważna uroczystość!