II Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kolorowe Święta Wielkanocne"- rok szkolny 2015/2016

II Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kolorowe Święta Wielkanocne", a jednocześnie jest to XII edycja Gminnego Konkursu Plastycznego"Kolorowe Święta Wielkanocne"

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

„KOLOROWE ŚWIĘTA WIELKANOCNE”

W dniu 22 marca 2016 roku został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kolorowe Święta Wielkanocne” organizowany przez mgr Renatę Flakus. Spośród wielu nadesłanych prac jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria klas 0 – III

I miejsce - Piotr Szatan - SP Woźniki

II miejsce - Paweł Filipczyk – SP Ligota Woźnicka

III miejsce - Bartlomiej Grzelczak –SP Woźniki

Wyróżnienia – Kamil Mośny – SP Woźniki

Kacper Klyta – SP Psary

Kategoria klas IV – VI:

I miejsce – Kinga Klyta – SP Strzebiń

II miejsce – Agata Lorenczyk – SP Ligota Woźnicka

III miejsce – Magdalena Wielgomas - SP Woźniki

Wyróżnienia – Faustyna Brdąkała – SP Ligota Woźnicka

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratuluję i dziękuję za udział w konkursie. Jednocześnie wyrazy uznania

i szacunku kieruję do nauczycieli, którzy swoim zainteresowaniem, dobrą radą i bezpośrednią pracą ze swoimi uczniami sprawili, że prace konkursowe powstały.

Zachęcam do dalszego rozwijania zdolności plastycznych i ponownego wzięcia udziału w konkursie za rok!

mgr Renata Flakus