ul. Powstańców Śląskich 7 tel. 781 982 047 - sekretarka tel. 781 982 048 - dyrektor tel. stacjonarny-34 3573470 e-mail: szkolawozniki@wp.pl

W MAGICZNYM ŚWIECIE KSIĄŻEK- PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W dniu 20 maja gościliśmy w klasie naszą bibliotekarkę mgr Agnieszkę Tykę oraz starszych kolegów i koleżanek z klasy IV a . Przygotowali i przedstawili nam wspaniały i ciekawy spektakl pt. „Kopciuszek”. Dziękujemy!!! Uczestniczyliśmy w lekcji bibliotecznej. Rozwiązywaliśmy zagadki i układaliśmy puzzle. Zostaliśmy pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Złożyliśmy pani bibliotekarce życzenia i wręczyliśmy kwiaty. Otrzymaliśmy serdeczne gratulacje z okazji przystąpienia do grona miłośników książek oraz życzenia odnalezienia wielu stron pełnych wspaniałych przygód, dobrych rad i ciekawych wiadomości!